...

Sipariş

Siparişimi hediye paketi yapmam ve hediye notu eklemem mümkün mü?

Evet. Satın aldığınız ürünleri hediye paketi yapabilir ve her birine özel hediye notu yazabilirsiniz. Bunun için, sepetinizde listelenen ürünlerin, Hediye Paketi sütunundaki (üçüncü sütun) kutucuğu işaretlemeniz gerekmektedir. Bu işlemin ardından, sütunun yanında beliren “Hediye Notu Girin” butonu aracılığıyla, ürüne özel hediye notunuzu girebilirsiniz.

Siparişimde değişiklik yapabilir miyim?

Oluşturulan siparişler içerisinde değişiklik yapılamamaktadır. Dilerseniz ürünleri kargodan teslim almayarak iade edebilirsiniz.

Aldığım ürünlerin fiyatlarına KDV dâhil midir?

Evet. Sitemizde listelenen ürünlerin tamamı, KDV dâhil bedelleriyle satışa sunulmaktadır.

Hediye çeki veya indirim kuponları nasıl kullanılır?

Hediye çeki, indirim kuponu ve Joker puanlarınızı kullanarak alışverişinizi tamamlamak isterseniz, sipariş işleminin ilk adımı olan hesabım sayfasında, ürün listesinin hemen altında yer alan kupon kullanım alanlarına, sahip olduğunuz ilgili kodları yazabilirsiniz.

Sipariş aşamasında hata mesajı alıyorum ve işlemimi tamamlayamıyorum. Ne yapmam gerekir?

Joker firması olarak, internet sitemizi, size en iyi hizmeti verecek şekilde güncellemeye durmaksızın devam ediyoruz. İnternet sitemizde yaşadığınız her türlü aksaklığı annedestek@joker.com.tr e-posta adresimiz ve/veya 0850 200 14 14 no’lu telefon numaramız aracılığıyla bizlere iletmenizi önemle rica ederiz. Teknik destek ekibimiz, yaşadığınız problemi, mümkün olan en kısa süre içinde çözecektir.

Servise gönderdiğim ürünümün aparatları eksik geldi. Ne yapabilirim?

Yetkili servise gönderdiğiniz ürünün aparatlarından biri ya da birkaçı eksikse önce ürünü gönderdiğiniz yetkili servisle iletişime geçmelisiniz.
Bize Ulaşın